Stříhání psů Poděbrady

Naše služby

Při stříhání můžete být přítomni, ale ve většině případů je pejsek klidnější, když odejdete. Já se tak soustředím jen na něj a práce je i rychlejší. Snažím se, aby se cítil v pohodě a pro něj nutnou proceduru zpříjemnit povídáním, pohlazením a občasným pamlskem. Nepoužívám žádné tišící prostředky. Důležité je pracovat v klidu, aby pejsek co nejlépe spolupracoval.

Pokud se mi toho nepodaří dosáhnout pozitivním způsobem, raději se s pejskem rozloučím. Agresivní pejsky neupravuji.

Úpravu provádím dle standardu a dle domluvy s majitelem.

Můžete si vybrat kompletní úpravu včetně vyčesání, koupání s ošetřením srsti balzámem, sušení a stříhání. Používáme kvalitní kosmetiku pro psy. Samozřejmě kompletní úpravě odpovídá i kvalita střihu, stejně jako při návštěvě svého kadeřníka si nemyjete hlavu doma. Nám se díky tomu netupí drahé nástroje. Protože v neumyté srsti je prach, mastnota a spousta nečistot.

Pokud se rozhodnete pejska pouze stříhat, prosíme o důkladné vykoupání nejlépe v den úpravy. Pejska vyčešte kartáčem a na závěr jednořadým hřebenem, tak aby šla srst volně pročesat. Použijte i doma šampon a kondicionér pro psy. Ulehčí Vám to práci. Při fénování natahujte srst kartáčem. Před trimováním pejska nekoupejte.